Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Kuga 2021 года

Автомобиль: Ford Kuga 2021 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 1000 км, двигатель - 1.5 turbo бензин, комплектация - TITANIUM
Автор: Taras (Украина, Ахтырка)   15.08.2022
Расход в городе: 11.0 л/100км, по трассе: 0.0 л/100км, средний: 0.0 л/100км

26.05.2022р. став щасливим власником даного авто. Покупка авто планувалася ще з кінця минулого року. Розглядалися крім Куги, Nissan Qashqai, Mazda CX5, KIA Sportage, Skoda Karoq.

Фаворитом був все таки Ford, хоча також подобалась дуже і Mazda, щоправда на момент вибору нова CX5 ще не доїхала в автосалони. З переваг Mazda, як для мене, була виключно якість салону. З недоліків - дещо скучнуватий 2.0 літровий двигун (2.5 задорого для мене в співставних комплектаціях, тому не розглядав). Sportage новий також не доїхав до нас. З реальних наявних конкурентів залишалися тільки Nissan та Karoq. Недолік (в моєму випадку) - Karoq - занадто олдскульний, з переваг - гарний економічний двигун. В салонах залишились одиниці. Qashqai - дещо менший як по салону так і по багажнику від всіх інших вище перерахованих авто. З переваг Qashqai - найнафаршированіша у всіх відношеннях в порівнянні з іншими (асистенти, безпека, якість салону).

Стосовно придбаного авто - дуже задоволений, нарікань немає, але і розповідати багато не можу, так як автомобіль виправдав всі очікування від нього. Головна перевага обраного авто - налаштування підвіски і керма, задоволення від водіння. Гарна досить шумка, в салоні тихо.

Пробіг на момент написання відгуку - 1000 км. В режимі «eco» дуже спокійна і плавна робота за'язки двигун/АКПП, в даному режимі відкатав 800 км, відчутно адаптувалась АКПП. Зараз їжджю в режимі «normal» - ще АКПП адаптується під мій стиль їзди. Двигун досить жвавий. Помітний приплиив тяги десь з 2000 обертів.

По витраті палива - важко сказати. Весь пробіг пока по місту. З кліматом, короткі поїздки по 7-12 км на день - до 11 л/100 км. І мій стиль їзди важко назвати спокійним.

Після більш тривалої експлуатації - відпишусь в коментарях чи оновлю відгук.

Плюсы автомобиля: Збалансованість підвіски і керма, а відтак - чудова керованість. Великий багажник.

Минусы автомобиля: Легка вібрація від двигуна на холостому ходу при увімкненій передачі АКПП. Для людей зросту більше за 1.75 м - короткувата подушка сидіння.

Совет покупателю: Якщови знаєте, що саме ви хочете від авто, то з впевненістю купуйте. Дане авто вас не розчарує.

vano1305

Поздравляю с покупкой. У меня кстати тоже вибрации на D и зажатом тормозе, Kuga 2021 года, 1.5 бенз.

Олександр Коломійчук

vano1305, через декілька тисяч км. вібрація якщо не зникла, то ледь-ледь помітна. Kuga 1.5 Ecoboost

Тест-драйв Ford Kuga: 225 «лошадей» и расход 1,2 л на 100 км. Это не шутка?!
225 «лошадей» и расход 1,2 л на 100 км. Это не шутка?!

Новое, третье по счету поколение кроссовера Ford Kuga в гибридном исполнении может похвастать аж 225 л.с.. Достаточно ли этого для привлечения аудитории? Сможет ли новинка повторить успех первых двух поколений, проданных в Европе тиражом более миллиона?

Продажа б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19.700$ 2019 64.000 км