Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Kuga 2016 года

Автомобиль: Ford Kuga 2016 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Полный привод , пробег - 1600 км, двигатель - 2.0 turbo дизель, комплектация - Trend
Автор: Peter (Украина, Тернополь)   13.06.2016
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 7.0 л/100км

Всім привіт. Може мій відгук допоможе тим хто вагаєтсья чи брати кугу чи ні.

В мене авто 2016 року випуску пробіг на даний момен 1600 км, вже є перші враження.

Почну із хорошого: зовнішній вигляд, дизайн, зруність посадки комфорт на високому рівні мені подобається так само як і динамічні характеристики і розхід.

Однак є мінуси. І перший головний це яксть зборки. Меенджер в салоні запевняв що це іспанська зборка, але зараз читаючи російські форми де власники описують проблеми своїх авто, в мене виникають сумніви.

Перге що вилізло це ще коли отрмував авто - вигнута пластмаса ззовні у нижній частині передьої дверки, коли машину віддавали в салоні (вроді і мили, так принафмі казали) на це не звернули уваги, коли зробив зауваження забрали авто на усування недоліку (в результаті годину просилів в очікуванні), наступна проебма виявилась коли розігнав машину до 100 появився шум у верхній частині вікна, таке враження що вікна не докінця закриті, перевірив, ні таки закриті, почитав на форумі - вікна не добре прилягають до ущільнювача і треба робити проклейку додатковим ущільнювачем ... жесть, далі на 1000 пробігу появився скрип ззаді в районі багажнику - таке враження що десь треться обшивка об щось. Далі появився невеличкий стук в районі водійських дверей при їзді по нерівностей, таке враження десь провід об щось стукає. Ще один звук також ішов від задньої фари - неприємний звук тертя від лівої задньої фари об обшивку ато - усунув проклейкою антискипу під нею - це єдине що усунув. Із іншим доведеться іхати до дилера.

Не знаю як далі поведуть себе інші агренати авто, але поки я не дуже задоволений покупкою.

Попереднє авто було Fiesta 2012 року, жодних проблем із ним не було, ніяких шумів посторьонніх, ніякого постукування, а тут авто за 30 шт і таке. Не очікував такого від ford. Наступна машина буде вже іншої марки.

Коврки гумові оригінальні не рекомендую брати, користі ніякої, весь бруд буде під ними, замовив ворсові 3D виявилось ззаді по довжині вони короткуваті :(, мабуть краще взяти якісь дешеві гумові.

Організація багажника теж не дуже, без доробок не можливо нічого закріпити. Навіть у фієсті були ліпучки і ремінці.

Плюсы автомобиля: Зовнішній вигляд. Повний привід. Потужний двигун. Ходова.

Минусы автомобиля: Зборка. Посторонні звуки в салоні. Органайзер багажника.

Щирий

хороший відгук, як Вам експлуатація дизеля, тяга порадувала?

Щырый, звісно, нарікань на двигун на даний момент немає 370 номів і 150 к.с. дають про себе чути, хоча, якщо чесно, очікував більшої динаміки, але розумію що машина важка. В загальному вистачає потужності і по місту і по трасі, ще б тільки із цвіркунами розібратись ...

Kostiantyn Kiev

дякую за відгук. таки я зробив вірний вибір...

Vladimir-81

Отличный аппарат. Ездил за рулем и мне сильно понравился этот Фордяка)

ustas-63

Все верно и правдиво.Сборка, скорее всего, российская,т.е. криворукая, и в этом причина всех ваших проблемм. При немецкой или даже испанской сборке никаких проблемм бы не было. Я в прошлом году подбирал авто для жены, тоже хотел новую Кугу, но после нескольких тест-драйвов, и особенно после общения с купившими эту машинку, поменял свое мнение и взял жене Хонду СРВ, о чем ни разу не пожалел. По качеству сборки Хонда и Форд (российской сборки) - это небо и земля! Хонда она и есть Хонда!

ustas-63, Хонда теж подобалсь, але хонда возить в Україну лише бензинові мотори, хотілось дизеля. Зараз думаю, що поспішив із вибором і варто було дочекатись нового тігуана.

Подзвонив на сервіс ті "щиро" здивувались що на такому малому пробігу появились скрипи, перепитали чи я дійсно хочу щоб вони обшивку знімали і дивились що там скрипить. Щось в мене сумніви після цього чи варто дійсно звертатись до Лвівського Велет Авто

R_o_m_a_n

може я "провтикав", але ти забув ще про шторку багажника написати і про криворуких обклейщиків бронеплівки...

R_o_m_a_n, про обклейщиків тут не варто розказувати бо це відгук про авто а не про те як в Тернополі "якісно" бронеплівкою клеять. А про штроку багажника дійсно забув згадати:
між сидінням і штркою багажника є досить велкий проєм і у навіть максимально відкинутому положенні, дивиться зовсім не гарно, проєм на стільки великий що можна пропихати руку і діставти невеликі речі із багажного відділення ( мабуть для того його там і залишили ). Прочитав на форумі що можна купити шторку від форда фокуса 3 універсал зняти із неї козирок і вставити його у роз'єм на шторці куги (підходить ідеально). Що я і зробив замовивши в Польщі на 200 злотих. Дивно роз'єм є на козирка нема. Дивися нема його навіть у комплектації тітаніум. Також відстуній він у новій Kuga яка появиться в Україні в 2017 році.

Demis19

Зачем гадать, где собиралась машина: в Испании или России, если это однозначно определяется по VIN-коду.

Demis19, якщо вірити VIN машина збиралась в Німеччині

flusspferdchen

Peter Komar, у мого Б-макса теж VIN німецький, а збирають їх лише у Румунії

Добрався нарешті до цвіркунів під обшивкою, розібрав водійську дверку, знайшов прикріплений до провода від блоку курвання склопіднімачів, кусок твердої ізоляційної стрічки, мабуть вона і стукала по обшивці при їзді, заодно зауважив що пластамова накладка в салоні навпртоти зеркала доволі вільно прикріпленна, і також може спичиняти шум. Проклеїв то все антискипом, і тепер в салоні залишилось лише поскипування ззаду з багажника, розбирати обшивку багажника не наважився. В загальному склалось враження що ліву і праву сторону авто збирали дві різні люди: коли праву частину збирав нормальний спеціаліст, то ліву якийсь мудак: фара задня зліва поскрипувала і із дверки водіської звуки посторін йшли (не знаю що ще чекає в майбутньому) тоді як із правою стороною все гаразд.

Bilyy

Поздравляю Вас! Я купил это чудо в 15м году, до этого был фокус 3ри, и не было проблем вообще-сборка кстати немецкая, я это ощутил на Куге где то через пару месяцев пользования., когда салон начал скрипеть, водительская дверь что то сзади ну и тд т тп...уже были проблемы с движком.

Bilyy, дякую. А що за проблеми із двигуном? Доречі,
на якій заправках заправляєте авто?

Usman Dembele

Bilyy, 66000 2.0D At ніяких проблем

Bilyy

Была целая история, сначала на 2 тысячах накрылся ЕГР это отработка выхлопных газов, а потом на 5 тысячах закипела машина, оказалось каюк блоку головки движка, все конечно поменяли по гарантии но гемара было ой как много, сказали заводской брак.

Bilyy

Заправляюсь только ОККО, хотя как то раз видел бензовоз окко на укрнафта, думаю в нашей стране это не поможет.

Usman Dembele

Пробіг 66000 нічого не міняв ні 1 поломки дизель шелл окко amic

Тест-драйв Ford Kuga: Вопрос приоритетов
Вопрос приоритетов

Городской кроссовер - это нечто «среднее автомобильное». Универсальная вещь, которая умеет всё понемногу, но почти ничего «на отлично». Но даже такие машины способны влюблять в себя.

Продажа б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19.700$ 2019 64.000 км