Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Kuga 2013 года

Автомобиль: Ford Kuga 2013 г.в., внедорожник, механическая коробка передач, Полный привод , двигатель - 2.0 turbo дизель, комплектация - тренд еко
Автор: Андрей (Украина, Киев)   14.03.2015

Привіт всім! Вирішив написати декілька слів про форд куга, за цією моделлю слідкував ще з першою появою куга1 в 2013 став власником куга2. Дизайн просто бомба мені дуже подобається, щодо інтер"єру все зроблено якісно, але не ідеально, зараз пробіг становить 15 тис. в салоні чути деякі поскрипування не значні, але мене нервує. За таку ціну могли б поставити сенсорний дісплей в мене друга комплектація. Ходова не дуже м"яка на більших ямах пробиває зато на трасі як самольот... набирає швидко і тримає дорогу, мак. швид. яку набирав180 більше не пробував, але думаю піде і більше. Розхід траса-місто в мене показує 7.2. Салон просторий і багажника мені вистачає. В зимовий період проявив себе на відмінно я часто їзджу в Буковель по снігу і каші ніразу ніде не застрягав, в мене повний привід колеса general. Хто вагається можу сказати беріть не пожалкуєте, але бачив ціни на них зараз я в шоці!!!

Плюсы автомобиля: Великий кліренс, малий розхід як для такої машини і взагалі форд2 для людей, які люблять активний відпочинок.

Минусы автомобиля: Немає.

Совет покупателю: Машина зроблена якісно купуйте хто може.

mr.Rolg

Хлопці, а шо таке РОЗХІД??? Я знаю про ВИТРАТИ пального, може це з московії? Машина "бомба" - це ні про що. Таврія при своїй ціні і цільовому використанні - ще краща БОМБА!

Sаня

Да ладно, не придирайся к человеку. Розхiд не понравился, куда там... Когда в армии дали команду, чтоб к утру все надписи в казарме были только на украинском языке, я, после развода зайдя в туалет справить малую нужду, от смеха чуть не обосрался - на ящике в углу вместо свежезакрашенной надписи "Хлорная известь" гордо белела новая, на родном языке: "Хлорна звiстка"! Старшина заморачивался недолго, поставленную задачу выполнил? Так точно! Ну и шо ему скажешь тут!

Bilyy

Как у вас работает кондиционер в жару 30 ивыше - справляется?

Тест-драйв Ford Kuga: Ford Kuga 2013: первый украинский тест
Ford Kuga 2013: первый украинский тест

Второму поколению Куги понадобился целый год, чтобы добраться до нас - уже в марте 2013 года ожидается старт его продаж в Украине. Но редакции InfoCar.ua удалось познакомиться с Kuga 2013 еще до его официального представления у нас

Продажа б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19.700$ 2019 64.000 км