Модельный ряд Ford

Отзыв о Ford Kuga 2010 года

Автомобиль: Ford Kuga 2010 г.в., внедорожник, автоматическая коробка передач, Полный привод , пробег - 77000 км, двигатель - 2.0 turbo дизель, комплектация - Тренд
Автор: Юрій (Украина, Ровно)   18.10.2012

Вибирав серед автомобілів типу SUV. Перед цим був автомобіль Форд С-Мах який добре себе зарекомендував в наших умовах експлуатації (дороги + паливо, дизель). Єдиним недоліком (для мене особисто) був його кліренс. Так як наша сім"я любить подорожувати то вирішили придбати автомобіль з більшим кліренсом. Після багатьох тест - драйвів та порівнянь зупинилися на Форд Куга. Дуже достойний автомобіль. Так як багато подорожуємо то вибирали авто з автоматичною коробкою передач та повним приводом для більшого комфорту. І не помилилися. Після 70 тис. км. пробігу ніяких проблем з авто не було. Двох літровий турбодизель, із запасом дає можливість відчути драйв від їзди. Разом з тим дуже економний. При бажанні можна вписуватися в 5, 5 л дизеля на 100 км. при міському циклі. І це при тому що коробка автомат. Правда стиль водіння мусить бути дуже спокійний. Єдиний недолік , який я відчув за 20 місяців водіння це нехватка місця у багажнику під час подорожей (Сім'я з 3 дорослих та 1 дитина). Решта тільки плюси.

Минусы автомобиля: Млий багажник при подорожі сім'єю.

Совет покупателю: Не пожалкуєте. Машина повністю варта потрачених на неї грошей.

Дык Куга - это настоящая техника! При умеренно-активном темпе езды (110-130), какой выходит расход?

При їзді 110 - до 7 літрів, при їзді 130-140 в районі 8,5. Це я кажу про покази бортового компютера - миттєвої витрати. Хоча я дуже був здивований коли недавно повертався із Німеччини по автобану через Австрію та Угорщину. Я заправився в Німеччині. Я проїхав Австрію, перетнув кордон Угорщини і через деякий час помітив що компютер почав показувати витрату, в середньому, на 0,5 літра більше це при тому що соляра була одна й та сама - Німецька. Я припускаю що витрата, крім всього що ми знаємо, ще залежить і від (даже незнаю як сказати) "шероховатості асфальта" чи що?

sergio_kuga

у мене при 100-130 біля 7-7.5л! але у Києві 5.5л це нереально. мій мімімум в місті - 7.2л влітку. дивно як у вас 5.5 виходить на автоматі в місті. на трасі при 80мкг це реально, а в місті не знаю. гарний відгук! дякую

Так я писав про витрату 5,5 у місті, але щоб була така витрата то треба бути спокійним як "удав", реально приходиться кудись поспішати, тому витрата в середньому 7,2. Дивно але я помітив що зимою у мене середня витрата падає до 6,7 а літом 7,2. За логікою мало би було бути навпаки. Але з часом зрозумів що літом витрата більша із за постійного користування клімою а зимою компресор кліми вимкнений, а на прогріви я палива не трачу бо маю передпусковий підігрівач Еберспехер і двигун завжди завожу уже прогрітим.

s2h2

Зачем продаете? С-Макс с каким двигателем был?)

С-Макс був 1,8 турбодизель. Кугу продаю бо так як я казав ми із сім"єю любимо подорожувати і за 1,5 роки об"їхали пів Європи від Турції до Голандії а у Куги є один недолік для далеких поїздок - малий багажник(це моя думка із свого досвіду). Якби Куга мала такий багажник як С-Макс то, беручи до уваги дизайн, динаміку, прохідність та економічність, альтернативи цій машині не було-б.

Kostiantyn Kiev

А что думаете брать взамен?

Юра Шабатура

я думаю межде Кугою и Сузуки Гранд Витарой 2.4 л. или 2.0 и Фольц.Тигуан 2.0 диэ. что можите посоветовать?

Гранд Витаре до Куги или Тигуана - как до космоса.

Тест-драйв Ford Kuga: Мальчики хотят, девочкам нельзя
Мальчики хотят, девочкам нельзя

Все ожидали, что первый компактный кроссовер от «Форда» будет недорогим, практичным и чрезвычайно стильным унисексом. Почти так оно и вышло. Но, оказывается, «Куга» пока «застегивается» только на мужскую сторону.

Продажа б/у Ford

Ford Flex  2019 Ford Flex 19.700$ 2019 64.000 км